אנו בחברת דג הזהב שמנו לנו למטרה לסייע ליועצים עסקיים המחפשים שיטה מנוסה וייחודית לליווי לקוחותיהם לצמיחה עסקית ארוכת טווח.

שיטת "דג הזהב" מהווה פלטפורמה מקיפה להקניית הכלים והידע הדרושים להובלת תהליכי התייעלות וצמיחה לכל סוגי העסקים.

שיטת "דג הזהב" היא שיטה ייחודית לליווי עסקי שפותחה על ידי היועץ אלחי פיין מתוך נסיון של ליווי עסקי לעשרות לקוחות בעשור האחרון. השיטה כוללת תוכנית מדוייקת המתבססת על 10 שלבים לליווי עסקי מקצועי ומתאימה לעסקים קטנים ובינוניים בתחומים שונים.

השיטה מציעה תהליך מחזורי של למידה, התאמה והטמעה של פרקטיקות עסקיות מוצלחות. היא מתמקדת בהקניית כלים וידע שיאפשרו לבעלי עסקים ליצור תשתית איתנה עבור העסק שלהם, תוך הבטחת צמיחה מהירה אך גם יציבה.

כיועץ מוסמך בשיטת "דג הזהב", תקבל הכשרה מקיפה שתלמד אותך כיצד לזהות את הצרכים הייחודיים של כל עסק ולהתאים את השיטה באופן מדויק לסוג העסק אותו תלווה.

הליווי העסקי לפי שיטת "דג הזהב" יתן לך גב מקצועי ותמיכה קבועה כך שאף פעם לא "תרגיש לבד" בהתמודדות עם כל סוגי הלקוחות ומגוון סוגי עסקים.

לבעלי עסקים: שיטת "דג הזהב" מציעה גישה מוכחת וממוקדת להבטחת התפתחות עסקית מהירה. באמצעות ליווי צמוד ומקצועי, תוכלו ליישם פרקטיקות נבחרות שיתאימו במדוייק לצרכים של העסק שלכם, תוך שימת דגש על בניית תשתית חזקה ומקצועית, פיצוח קהל היעד, תמחור נכון של השרות שלכם, ניהול תזרים המזומנים, וכלים רבים נוספים להצלחה ארוכת טווח.

לפרטים נוספים ולקביעת שיחת הכרות שלחו וואצאפ עכשיו
או התקשרו לנייד: 0542012000


אודות image